Розробка Занять З Конструювання В Середній Групі
- Конспект Заняття З Конструювання В Молодшій Групі
- Конспекти Занять З Конструювання В Старшій Групі
- Конспект Заняття З Конструювання З Паперу В Старшій Групі
- Конспект Заняття З Конструювання В 2 Молодшій Групі
- Заняття з конструювання Осінні. Фрагмент заняття з ліплення в середній групі.
- Перспективне планування з конструювання в середній групі. Конструювання з.
Молодший та середній. Занять з конструювання. Підсумкове заняття в середній групі. Молодшій групі Розробка заняття.
. Деталі Опубліковано: Вівторок, 09 грудня 2014, 09:09 Перегляди: 13635 Тема: Музей зими. Мета: узагальнити знання дітей про зиму; вчити описувати зиму та складати казку за схемами; самостійно шукати способи спільного досягнення мети; творчо реалізувати себе в груповій роботі; вчити підбирати прикметники, дієслова до іменників; розвивати діамонологічне мовлення; збагачувати словник дітей новими словами; вчити вживати в своїй мові форми мовленнєвого етикету; виховувати інтерес до пізнання нового, любов до природи. Хід заняття:. Відгадування загадки про зиму. Чудо-сани прилетіли, Скакуни в цих санях білі, В санях тих сидить цариця, Рукавом махає – Сріблом все вкриває (Зима) – А як ви думаєте, чому зима? – А який місяць?
(лютий – останній). Бесіда про погоду в лютому. – Діти, а чи замислювались ви, чому в цей останній місяць зими часто йде мокрий сніг, навіть дощ, сніжок розтає, чому Зима плаче? Я запитала в неї і почула відповідь, що час дуже швидко минає, незабаром скінчиться зима, а на зміну їй прийде весна, і від Зима і сліду не лишиться, ніщо про неї не нагадуватиме.
Бачите, є за чим журитися Зимі, сумувати. Мотивація створення міні-музею зими. І от я хочу запропонувати вам, малята, одну цікаву ідею. Але спочатку скажіть, чи були ви в музеях? Що ви там бачили?
Так, в музеях зібрані різні речі, картини, виставки, цікаві розповіді, щоб люди милуватися ними і зберігали про них пам'ять. Давайте і ми створимо Музей Зими.
Пытаюсь найти программу для пинга нескольких (штук 10) ip адресов. Думал - плевое. Нужно чтобы умела пинговать минимум 10 внутренних и внешних ip адресов и в случае отсутствия коннекта - отсылала оповещение на мыло. Address.txt - список адресов, формат примерно такой:. Программа для пинг списка ip. Пытаюсь найти программу для пинга нескольких (штук 10) ip адресов. Думал - плевое дело,. Давненько уже сталкивался с такой проблемой, но у меня проблема была в диагностике большого списка клиентов или оборудования, не полный мониторинг а временная проверка.
Конспект Заняття З Конструювання В Молодшій Групі
Поділ дітей на 3 групи: з голубами, синіми, білими сніжинками (емблеми). Правила роботи в групі: Не перебивати товариша, вислуховувати товариша, бути ввічливими. Хто потребує допомоги, піднімає (листочок) сніжинку. Домовтеся, хто буде лідером.
На столі 1- сніжинка відповідає лідер, віночок із сніжинок відповідають всі. – опис пори року зима за схемою. – складає казку про сніжинку за схемою 3 гр.
– знайти, в яких казках заховалась зима і чому. Перевірка групової роботи: Опис, Казка, Картинки. Робота в парах.
– А зараз станьте парами, хто з ким захоче. Кожен уявив себе в ролі Зими (заплющили очки) і скажіть Зимоньці красиві слова-компліменти. Намалюємо портрет зимової сніжинки словами. Стаємо в коло, кидає вихователь м'яч.
Сніжинка яка? – маленька, м'якенька, холодна, блискуча, пухнаста, кришталева, срібна, весела, сумна, неслухняна, вилична, казкова, зачарована, ніжна, чудова, візерунчаста.
Сніжинка що робить? – лежить, падає, кружляє, спускається, танцює, пурхає, кружиться, тане, лягає, в'ється. Ось ми і портрет сніжинки залишимо музею. Танок сніжинок. – А зараз відпочинемо, уявіть, що ви маленькі сніжиночки. Танок сніжиночок: (покружляли, летять, опустилися, покружляли, зробили, велику сніжинку, покружляли, лягли). Мозкова атака.
– Якими фарбами зима розписала природу? (білий, синій, голубий, сірий). – Який зимовий колір вважається головним? – Що таке снігопад? (сильно і довго іде сніг) – На що схожі сніжинки?
(квіточку, зірочку, ватку, балеринку, метелика, пушинку, білу муху, бджілку). Пелюстку, павутинку, прикрасу.
– Чому взимку багато птахів із лісів переселяються до людського житла? (там їм легше знайти собі їжу). – Чому в холодну погоду птахи сидять, настовбурчивши пір'я? (так вони зігріваються, чим більше повітря між пір'ям затримається – тим тепліше буде).
– Де раніше починає танути сніг – в лісі, на городі чи на вулицях міста? (на вулицях міста, там тепліше). – Яку користь приносять людям синички взимку? (шукають у корі дерев шкідливих, комах, їх личинки і поїдають їх). – Що птахам страшніше взимку – холод чи голод? – Чому на ніч горобці збиваються у зграйки?
(так вони гріють один одного: ті що всередині, зігрілися, переходять, назовні, а ті, хто змерз – у серединку). – А які ви знаєте звуки зими?. Звуки зими. – А зараз, діти, ми зберемо звуки зими, і теж їх залишимо в музеї. У – у – у – вітер, р – р – р – сніг рипить, цвірінь – цвірінь – горобчики цвірінчать, шух – шух – відкидають сніг металофон – бурульки падають ха – ха – ха – веселий сміх малят. Ось ми і створили Музей Зими.
– Що є в нашому міні-музеї? – Казки, де заховалась Зима.
– Казка про сніжинку. – Портрет веселої сніжинки. – Звуки зими.
Ведьмак 3 скачать торент. Размер: 1.6 Мб| Добавлен: 6 октября 2017| Комментарии: 3| Понравилось: 1. 2521 The Witcher 3: Wild Hunt / Ведьмак 3: Дикая Охота: Сохранение/SaveGame (Комплект сохранений, Новая игра +, 56-100 уровень) Сохранения. Размер: 34.21 Мб| Добавлен: 9 сентября 2017| Комментарии: 4| Понравилось:.
Різні форми прощання. Інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку з використанням засобів музейної педагогіки. Тема: Йде нашим краєм чарівниця-осінь (створення міні-музею осені). Мета: вчити дітей описувати осінь та складати казку за схемами; самостійно шукати способи спільного досягнення мети; творчо реалізовувати себе в груповій роботі; вчити підбирати прикметники до іменників; розвивати діалогічне мовлення; збагачувати словник дітей новими словами; вчити вживати в своїй мові форми мовленнєвого етикету; виховувати інтерес до пізнання нового, любов до природи.
1.Загадка про осінь. Жовте листячко летить, під ногами шелестить, Сонце вже не припікає, коли, діти, це буває?
Конспекти Занять З Конструювання В Старшій Групі
(восени) – А які ще ознаки осені ви можете назвати? (діти називають). – Діти, а чи замислювалися ви, чому восени так часто йдуть дощі, чому Осінь плаче? Я запитала в неї і почула відповідь, що час дуже швидко минає, незабаром скінчиться осіння пора, а на зміну їй прийде холодна зима, і від Осені і сліду не лишиться, ніщо про неї не нагадуватиме. Call of juarez bound in blood патч 1.1 скачать. Є за чим журитися Осені, сумувати.
І от я хочу запропонувати вам, малята, одну цікаву ідею. Але спочатку скажіть, чи були ви в музеях?
Що ви там бачили? Так, в музеях зібрані різні речі, картинки, виставки, цікаві розповіді, щоб люди милувалися ними і зберігали про них пам'ять. Давайте і ми створимо Музей Осені. 3.Поділ дітей на 3 групи: з червоними кленовими листками, з жовтими, з коричневими (емблеми). Прала роботи в групі: Не перебивати товариша, вислуховувати товариша, правила ввічливості. Хто потребує допомоги, той піднімає листочок.
Домовтеся, хто буде лідером. – Що означає на столі 1 листок – відповідь лідера. А що означає вінок з листя – відповідають всі. Опис пори року – осінь за схемою. 1 група – склад, опис пори року – осінь за схемою. 2 група – складає казку про листочок за схемою.
3 група – знайти, в яких казках заховалась осінь і чому. Перевірка групової роботи: Опис, казка, картинки. Таночок: «Ми – листочки». – А зараз відпочинемо, візьміть по листочку на килимку, уявіть, що ви маленькі листочки.
– Уявіть, що листочки танцювали, кружляли один з одним, а потім зустрілися. Станьте парами, хто з ким хоче. Пам’ятайте, що треба привітатися, познайомитися, а потім про щось запитати. Діалог листочків. Діти складають діалоги.
Конспект Заняття З Конструювання З Паперу В Старшій Групі
Склали у вазу листочки, натюрморт з осіннього листя (на виставку в музей). Опис осіннього дощику. – А зараз намалюємо портрет осіннього дощу словами. Стають діти в коло, вихователь кидає м’яч. – сумний, похмурий, важкий, густий, рясний, дрібний, веселий, тривалий, холодний. Ще є капосний дощ, чому, бо він сам гуляє, а дітей на вулицю не пускає. А ще є «грибний» дощ – це такий легенький, маленький осінній дощ, після якого росте багато грибів у лісі.
Ось ми і портрет осіннього дощу залишимо музею. Мозковий штурм. – Як називається явище, коли опадає листя? – Чому опадає листя на деревах? – Який колір осені вважається головним?
– Чому осінь називають «золотою»? – Сліди яких тварин ми можемо частіше побачити восени? – Що таке «бабине літо»? (тепла, сонячна погода, яка настає після похолодання). – Що роблять дерева, коли скидають листя? – Що ще роблять листочки, коли опадають? (літають, кружляють).
– На що схожі листочки, коли вони кружляють у повітрі? – Які ви знаєте звуки осені?
А зараз, діти, ми зберемо (останні) звуки осені, і теж їх залишимо в нашому музеї. У – у – у – вітер, ш – ш – ш – шелестить листя, кап – кап – кап – дощик, курли – курли – птахи листя шелестить (папером). 9.Підсумок: – Ось ми і створили Музей Осені. – Що є в ньому? Казки, де заховалась осінь, казка про листочок осінній, опис осені, натюрморт з осіннього листя, звуки осені, портрет дощу словесний.
Конспект Заняття З Конструювання В 2 Молодшій Групі
10.Різні форми прощання. – До побачення! Бувайте здоровенькі! Всього доброго! Всього найкращого! На все добре! Хай вам щастить!